Naša centrálna predajňa - Štúdio dverí a podláh ▼


Predstavujeme Vám centrálnu predajňu v Žiline, kde nájdete kompletný sortiment bezpečnostných dverí a tiež širokú škálu doplnkov. Naši skúsení pracovníci Vám poradia pri nákupe a poskytnú odborné poradenstvo. V našej predajni si môžete vyskúšať dvere podľa vlastného výberu, zrealizovať kúpu a dohodnúť montáž.
Neváhajte a navštívte našu centrálnu predajňu, aby ste si mohli detailne pozrieť a tiež vyskúšať naše bezpečnostné vchodové dvere v reálnom prevedení. Tešíme sa na Vašu návštevu.

! Navštívte nás a vyberte si z bohatej ponuky dverí !


Zobraziť Štúdio dverí a podláh na väčšej mape

Centrálna predajňa - Štúdio dverí a podláh Mapa firmy
Kontakt na predajňu:
Obchodný dom IDEA (prízemie)
Kamenná cesta 3, 010 01 Žilina
Otváracie hodiny:
Po-Ne: 9.00 - 19.30


Obchodný dom IDEA je umiestnený v lokalite s veľkým množstvom obchodných firiem, na Kamennej ulici, smer Prievidza a naša predajňa sa nachádza na prízemí pasáže. Je to širšie centrum Žiliny, vo frekventovanej lokalite, ktorú zákazníci vyhľadávajú za účelom potrebného nákupu ohľadom bývania, domu, záhrad, budovania a voľného času.
K obchodnému centru patrí veľké parkovisko s autobusovou zastávkou.
Obchodné centrum Idea má svoju tradíciu, je otvorené už od roku 2002 – kedy v Žiline patrilo k prvým veľkým obchodným domom . Je zamerané pre potreby širokej verejnosti so širokou ponukou sortimentu.► Navštívte našu centrálnu predajňu a vyberte si zo širokého sortimentu certifikovaných, bezpečnostných dverí v reálnom prevedení a množstva príslušenstva, podľa vlastného výberu.► Naši skúsení pracovníci Vám poradia pri nákupe a poskytnú odborné poradenstvo, ako aj zabezpečia montáž požadovaných dverí.► Presvedčite sa o práve prebiehajúcich akciách, výhodných cenách a investujte do kvality, bezpečnosti a dizajnu dverí.